Wise Registry Cleaner – Windows Kayıt Defteri Temizleme Programı İndir

Wise Registry Cleaner nedir?

Wise Registry Cleaner, kayıt defterini temizlemenizi, sistem ayarlarını ayarlamanızı ve kayıt defterini birleştirmenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır. Wise Registry Cleaner, kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmadan önce, tüm ayarları içeren bir yedekleme dosyası hazırlar.

Wise Registry Cleaner, Windows kayıt defterini ActivX ve COM bileşenleri, yazılım ve uygulama yolları, dosya tipleri, yardım dosyaları, güvenlik duvarı ayarları, yazı tipleri, paylaşılan DLL dosyaları, kullanıcılar MRU listesi, kaldırıcı menüsü, başlangıç ​​menüsü, başlangıç ​​programları ile ilgili her türlü sorun için tarayacaktır. , ses ve aygıtlar, görüntü dosyası yürütme, boş anahtarlar, uygulama ayarları, Windows Hizmetleri, kaldırılan yazılımlar, Windows hizmetleri ve casus yazılım veya reklam yazılımı tarafından oluşturulan kayıt defteri girdileri ve MUI önbelleği hakkında gereksiz bilgiler içeren eksik paylaşılan kütüphaneler. Herhangi bir temizlik yapılmadan önce kayıt defteri otomatik olarak yedeklenir. Kayıt defterini önceki noktaya geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Veya elle tam bir kayıt defteri yedeği oluşturabilirsiniz.

Wise Registry Cleaner ayrıca ağınızı iyileştiren, Windows’unuzu hızlandıran ve sisteminizi dengeleyen System Tuneup ile doludur. İlgili sistem ayarlarını optimize etmek ve hem sistem hızını hem de internet hızını iyileştirmek için Wise System Tuneup kullanın. Tek tıklamayla optimizasyondan sonra, bilgisayarınızın performansını etkileyebilecek iyileştirme öğeleri göreceksiniz. Uygulama boşluğunu azaltabilir, Windows Çağrı Dosyasını temizlemeyi devre dışı bırakabilir, donmuş işlemleri kapatabilir, Windows Gezgini’ni otomatik olarak başlatabilir, Aero peek’in görüntü hızını önyükleyebilir, sistem simgesi önbelleğini artırabilir ve masaüstü ekranını hızlandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Wise tarafından Registry Cleaner da PC daha hızlı ve daha kararlı çalışmasını sağlayan sistem kayıt defteri birleştirebilir. Program ve dosyaları eklediğinizde, kaldırdığınızda, kestiğinizde, kopyalayıp yapıştırdığınızda, bilgisayarınızdaki kayıt defteri parçalanır, bu seçenek en verimli bilgisayarı aldığınızdan emin olmak için kayıt defterini yeniden düzenler. Analizden sonra kayıt defteri anahtarlarının küçülme oranını görebilirsiniz.

Anahtar özellikler

1. Wise Registry Cleaner, güvenli ve hızlı bir kayıt defteri tarama motoru sunar. 
2. Windows kayıt defterini tarayın ve kayıt defterinde yanlış bilgileri bulun. Windows kayıt defterindeki eski verileri düzeltin; sisteminiz daha verimli çalışacaktır. 
3. Bireysel olarak bulunan sorunları görüntüleyin ve her birinin ayrıntılı bir açıklamasını çağırın. Ayrıca tüm sorunları otomatik olarak düzeltebilirsiniz. 
4. Kayıt defteri yedeklemesi oluşturun ve sisteminizdeki değişiklikleri geri yükleyin. 
5. Tek bir tıklamayla sistem performansını artırın.

Sistem gereksinimleri

Windows 10 (Hem 32 bit hem de 64 bit dahil olmak üzere tüm Windows Editions) 
Windows 8 (32 bit ve 64 bit 
dahil olmak üzere tüm Windows Editions ) Windows 7 (32 bit ve 64 bit dahil olmak üzere Tüm Windows Editions ) 
Windows 2008 (Tüm Windows Editions) 
Windows Vista (Hem 32 bit hem de 64 bit dahil tüm Windows Editions) 
Windows 2003 (Tüm Windows Editions) 
Windows XP (32 bit ve 64 bit dahil tüm Windows Editions) 
Windows 2000 Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir