WinUtilities – Bilgisayar Performans Arttırıcı Program İndir

WinUtilities Free Nedir?

YL Software WinUtilities, Windows sistemini temizlemek ve optimize etmek için popüler aracın ücretsiz bir sürümünü sunar. WinUtilities Free, disk temizleyici, kayıt defteri temizleyici, dosya geri alma, geçmiş temizleyici, dosya parçalayıcı ve daha fazlasını içeren 20 araç sunar.

Kullanılabilir iki mod vardır. Klasik ve daha gelişmiş kullanıcılar için dolu. YL Software WinUtilities Free gereksiz dosyaları bulabilir ve kaldırabilir, geçersiz kısayolları onarabilir, sistem kayıt defterini ve RAM’i optimize edebilir, tarayıcılar için eklentileri yönetebilir veya disk ve kayıt defterini birleştirebilir. WinUtilities Pro 1-Click Bakım daha gelişmiş bir tarama motoru kullanır, derin tarama kayıt defteri ve disk sürücülerini destekler. Böylece disk sürücülerinde daha fazla kayıt defteri hatası ve önemsiz dosya bulunabilir.

Ayrıca, WinUtilities çift dosya bulucu, dosya ayırıcı ve marangoz, disk analizi ve belge koruyucusu sunar. Ayrıca, yüklü uygulamaları kolayca silmenizi sağlayan bir Kaldırma Yöneticisi, sistemin RAM’ını boşaltmak için bellek iyileştirici ve başlangıçta Windows önyüklemesini hızlandıracak yazılımı yönetmek için bir araç bulunmaktadır. Yazılım, kullanıcıların Başlat Menüsü, masaüstü, hızlı başlatma araç çubuğu, geçmiş listeleri ve 3. parti uygulamalarında bulunan ölü kısayolları kontrol edebilir ve silebilir.

YL Software’in WinUtilities’i aynı zamanda sistemde kurulu olan anakart, bellek, CPU, ağ kartı vb. Bileşenler hakkında temel bilgiler sağlayan bir modül de sunar. Ayrıca tarama raporunu HTML formatına da aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir