VueScan – Tarayıcı İçin Baskı Programı İndir

VueScan Nedir?

VueScan, piyasadaki hemen hemen tüm tarayıcılardan yüksek çözünürlükte belgeler taramak için bir uygulama. Uygulama, Windows, Mac OS ve Linux sistemiyle çalışan 3900’den fazla tarayıcıyla çalışır.

VueScan Tarayıcı Yazılımı uygulamasının en büyük avantajı, yeni işletim sistemleri kullanırken sorun ortaya çıkabilecek eski tarayıcıları desteklemektir. VueScan, Canon LiDE, Epson Perfection, Kodak, Nikon CoolScan ve HP OfficeJet gibi eski tarayıcılarla sorunsuz çalışabilir. Program ayrıca OCR metin tanıma seçeneği sayesinde metni düzenlenebilir biçimlere dönüştürmenize olanak tanır.

VueScan Tarayıcı Yazılımı başka faydalı işlevler de sunar. Yazılım ayrıca, özel filtreler, renkli görüntü geliştirme özelliği, görüntünün belirtilen kısmını kesmek için bir araç, taranan belgeleri Dropbox veya Evernote servislerine kaydetme seçeneği, destek dahil taramaların kalitesini artırmaktan sorumlu bir dizi araçla donatılmıştır. Photoshop CC 2017 için bir eklenti ve çok daha fazlası.

Taranan dokümanlar, PDF, JPEG gibi formatlara kaydedilebilir. RAW ve TIFF. VueScan, TWAIN sürücülerini ve Photoshop eklentilerini otomatik olarak yükler. Birçok tarayıcı satıcısı bir tarayıcıyı desteklemeyi durduracak ve yeni bir işletim sisteminde çalışmayı durduracaktır. VueScan bu sorunu çözer ve eski tarayıcınızı tekrar kullanmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir