Splash – Video Oynatma Programı İndir

Splash Nedir?

Splash, video dosyalarını popüler formatlara dönüştürme seçeneğine sahip ücretsiz bir HD video oynatıcısıdır. Müzikçalar altyazılı HD klipleri oynatmak, DVB-T televizyon izlemek, filmleri dönüştürmek ve gerçek zamanlı olarak filtre uygulamalarının kalitesini artırmak için tasarlandı.

Splash, Smart Seek gibi özellikler sunar; video oynatmayı kesmeden belirli film sahnelerini bulmak için tasarlanmış gelişmiş bir arama modu, yerleşik HD filmleri ve video kamera kliplerini AVCHD formatında oynatmak için yerleşik hızlı ses ve video kodeği, arayüzü özelleştirmenize olanak sağlayan temalar için destek sağlar. Altyazıları popüler formatlarda ve daha birçok şeyi yükleme seçeneği. Hızlı video ve ses kod çözücüleri çok çekirdekli işlemci ve grafik kartı donanım ivmesi (GPU) için tasarlanmıştır.

Splash, video dönüştürme için önceden tanımlanmış birçok profil sunar. Kliplerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde en sevdiğiniz multimedya cihazlarınızla çalışan popüler formatlara aktarmak için bir düğmeye basın. Gelişmiş görüntü işleme motoru, çarpıcı video kalitesi sunar. Daha önce hiç olmadığı gibi standart ve yüksek tanımlı videoları izleyin, yumuşak hareketlerin, net ayrıntıların ve canlı renklerin tadını çıkarın.

Splash ayrıca yüksek kalitede DVB-T televizyon izlemek için de kullanılabilir. Kullanıcı dostu arayüzü ve üstün video kod çözme performansı ile Splash, kolay gezinme ve hızlı kanal geçişi sağlar. Splash, dahili ve harici dosya formatları dahil olmak üzere tüm popüler altyazı formatlarını destekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir