Monkey’s Audio – Müzik Sıkıştırma Programı İndir

Monkey’in Sesi Nedir?

Monkey’s Audio, hızlı ve güçlü bir kayıpsız ses kompresörüdür. Geleneksel yöntemlerden farklı olarak, program ses dosyalarını MP3, Ogg veya WMA’ya dönüştürmez (yerden tasarruf için kaliteyi atar), yalnızca müziğinizin bit bit bit kopyalarını oluşturur.

Monkey’in Sesi kullanılarak sıkıştırılan müzik dosyaları her zaman mükemmeldir, çünkü ses, orijinal dosyayla tam olarak aynı sesten çıkarılır. Bu tür sıkıştırma teknolojisi çok fazla alan kazandıracak (sıkıştırma oranı% 30 -% 60) ve ses kalitesi mükemmel kalitede kalacaktır.

En yüksek kalitede ses dinlemekten zevk alırsanız bu büyük bir avantajdır. Monkey’in Ses dosyaları kolayca orijinal dosyalara kolayca açılabilir. Bu şekilde, formatları değiştirmek için hiçbir zaman CD koleksiyonunuzu yeniden kopyalamanız gerekmez ve orijinal müzik CD’sini her zaman mükemmel bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, Monkey’s Audio kendi son derece esnek APE Etiketlerini kullanır, böylece Monkey’in Audio koleksiyonunu kolayca yönetebilir ve kataloglayabilirsiniz. Tüm kodlama ihtiyaçlarınız için Monkey’s Audio’yu ön uç olarak da kullanabilirsiniz. Ses kompresörü, uygun dekompresyon sağlamak için yedekli CRC’leri içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir