FileZilla – FTP Düzenleme Programı İndir

FileZilla Nedir?

FileZilla, FTPS (SSL / TLS) ve SSH (SFTP) protokolleri için destek sunan ücretsiz bir FTP istemcisidir. Bu hızlı FTP İstemcisi, temiz bir grafik arabirimi ve verileri güvenli bir bağlantıya sahip sunucular arasında taşımak için gereken tüm işlevleri sunar.

FileZilla, FTP desteği, SSL üzerinden SSL / TLS (FTPS) ve SSH Dosya Aktarım Protokolü (SFT) ve internet protokolü IPv6’yı sunar. FileZilla’nın ana özellikleri arasında 4 GB üzerindeki büyük dosyaların yeniden başlatılması ve aktarılması, güçlü site yöneticisi ve aktarım kuyruğu, yapılandırılabilir aktarım hızı limitleri, dizin karşılaştırması, uzak dosya düzenleme, senkronize dizin tarama ve uzak dosya arama seçeneği bulunmaktadır.

Tüm uygulamaların çoğu, Windows, Linux ve Mac OS’de çalışan kullanımı kolay ve çapraz platformdur. Sık kullanılanlar dizinleri olan yer imlerine erişebiliyoruz, dosya fonksiyonları sürükle ve bırak desteği ile mevcut, dosya adı filtresi, ağ yapılandırma sihirbazı var, tüm işlemler dosyaya kaydedildi. FileZilla, HTTP / 1.1, SOCKS5 ve FTP-Proxy’yi destekler.

FileZilla, dosyalara ve klasörlere erişim hakları ile ilgili bilgileri görüntüler, belirli sunuculara hızlı bağlantılar kurulmasına olanak sağlar. Kullanıcı şifre, giriş adı, bağlantı tipi, FTP, yol vb. Dahil olmak üzere tüm erişim verilerini sunuculara kolayca yönetebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir