doPDF – PDF Oluşturma ve Dönüştürme Programı İndir

DoPDF nedir?

doPDF, herhangi bir belgeyi, herhangi bir uygulamanın içinden, belgeleri basabilme özelliğini sunan bir PDF dosyası olarak kaydetmek için tasarlanmış ücretsiz bir programdır. İsteğe bağlı olarak, yüksek kaliteli PDF dosyaları (örneğin yazdırmak için) veya daha küçük dosyalar (örneğin web yayıncılığı için) oluşturabilirsiniz. ihtiyaçlarınız.

Araç, kendisini sisteme, herhangi bir yazılımdan yazdırma seçeneği olan PDF dosyaları oluşturmayı sağlayan sanal bir yazıcı olarak yükler. Uygulamanın en önemli özellikleri arasında sayfa boyutunda baskı (A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6, B4 / 5, Mektup, Hukuk, Yönetici, Zarf DL / C5 / B5 / Monarch / # 10, ANSI, ARCH ve diğerleri) ve kaydedilen dosyanın kalitesi. Birkaç programdan biri olan doPDF’nin Ghostscript aracı için bir grafik arayüzü olduğu dikkat çekiyor.

DoPDF kullanılarak oluşturulan PDF belgeleri metin arama imkanı sunar ve içerikleri arama motorları tarafından indekslenir. Belgeleriniz için programın diğer cihazlarla uyumluluğu da, projelerde kullanılan orijinal yazı tiplerinin PDF dosyalarını gömebilir.

Yükleme sırasında, program novaPDF ilavesini seçme imkanı sunar; Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Visio dahil olmak üzere Microsoft Office’teki uygulamalardan tek bir tıklatmayla belgeleri PDF’ye dönüştürmenize olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir