Directory List & Print – Dizin Listesi ve Yazdır Programı İndir

Dizin Listesi ve Yazdır nedir?

Dizin Listesi ve Yazdır, seçilen klasörlerdeki dosyaların listesini hızlıca oluşturmak için tasarlanmış basit bir uygulamanın ücretsiz bir sürümüdür. Bu aracı kullanarak herhangi bir klasörün içeriğini kolayca yazdırabilir ve biçimlendirebilirsiniz. Dosya listesi doğrudan Word ve Excel’de açılabilir veya metin dosyası, PDF, HTML veya XML tablosu olarak çıkarılabilir.

Program, Explorer içerik menüsüyle entegrasyon, Excel ve Word ile uyumlu bir formata mektup yazma yeteneği, verilerin otomatik olarak güncellenmesi, mektubun panoya kopyalanması veya klasörlerin içeriğinin yazdırılması gibi özelliklerle donatılmıştır.

Dizin Listesi ve Yazdır, ayrıntılı olarak oluşturulan içerik listesinin görünümünü yapılandırmanızı sağlar.

Kullanıcı, hangi veri türünün, boyut, en son değiştirilme tarihi, öznitelikler, dosya yolu gibi parametrelerin bir listesini içermesinin yanı sıra verileri ada göre sıralaması gerektiğini tanımlayabilir.

Ek olarak, Dizin Listesi ve Yazdır kataloglarda bulunan dosyaların sayısını gösterir, dosya uzantılarını veya yollarını görüntülemeden verileri listelemeye izin verir.

Directory List & Print Pro’nun ücretli sürümü, CRC32, MD5, SHA1 gibi sağlama toplamı dosyalarının üretilebilmesini sağlar ve DLL ve EXE dosyalarının bu sürümündeki dosya sayısı, belge başlıkları, teknik parametreler hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. Ses ve video.

Uygulama ayrıca listeleri HTML, CVS ve XML dosyalarına aktarma özelliği ile genişletildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir