Adobe Photoshop CC – Resim Fotoşop Yapma Programı İndir

Adobe Photoshop CC nedir?

Photoshop CC 2019, grafikleri düzenlemek, web sayfalarının düzenini ve tasarımlarını oluşturmak, resimler göndermek, vb. İçin en profesyonel araçtır. Uygulama, aklımıza gelecek her şeyi yaratabileceğimiz bir yaratıcı araçlar bolluğu ile donatılmıştır.

Programın en ilginç özellikleri arasında bir kütüphane Creative Cloud ve Adobe Typekit servisi, bakım 3D yazıcıları, RAW RAW bakım cihazı kullanarak Adobe Camera Raw 8, akıllı keskinleştirme filtresi, güçlü kamera salınımını azaltan bir araç kullanarak akıllı, keskin ve keskin fotoğraflar kayda değer görüntü kaybı olmadan yakınlaştırma, deneysel özelliklere erişim, dahili arama sistemi fontları.

Photoshop CC 2019 ayrıca İçeriğe Uygun Yama, İçeriğe Uygun Taşıma, İçeriğe Uygun Dolgu, İçeriğe Uygun Ölçek, Kukla Çözgü, uyarlama klonlama ve düzeltme, siyah beyaz görüntülere dönüştürme, hızlı seçim ve düzeltme gibi araçlara da sahiptir. kenar, sıvı çalışma alanı, odak derinliği, otomatik lens düzeltme, efektler, boyama, HDR efektlerinin oluşturulması ve çok daha fazlası döndürün.

Adobe Photoshop CC 2019 deneme sürümü, Windows ve macOS için kullanılabilir.

Editöre ek olarak, Adobe Photoshop CC 2019 ayrıca Adobe Bridge eklenmiştir. Bununla beraber, kullanıcılar video kütüphanesini verimli bir şekilde yönetebilir, PSD, INDD, RAW resim dosyalarını içeren dosyaların küçük resimlerine gözatabilir, fotoğrafların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir