360 Total Security – En İyi Antivirus Programı İndir

360 Total Security Nedir?

360 Total Security, Windows sistemini virüslere, truva atlarına, kötü amaçlı yazılımlara vb. Karşı korumak için ücretsiz bir virüsten koruma çözümüdür. Bu virüsten koruma güvenlik paketi beş motor kullanıyor: 360 Cloud Engine, 360 QVMII, System Repair Engine ve isteğe bağlı Avira ve Bitdefender.

Varsayılan olarak, antivirüs 360 motor kullanır ve Avira ve Bitdefender antivirüs motorunu ana pencereden etkinleştirebilirsiniz. Güvenlik paketi, USB Sürücü Koruması, Ağ Tehdit Engelleme, Kötü Amaçlı Davranış Engelleme, Dosya Sistemi Koruması, Kayıt Koruması, Kaydedildiğinde Dosyaları Otomatik Olarak Tara, Açıldığında Dosyayı Otomatik Olarak Tara, Bitdefender Tarama Motoru ve Avira Tarama Motoru gibi sistem koruma modülleriyle doludur . Gizlilik koruması, Webcam Koruması ve Keylogger Engelleme özelliğini içerir. 

Güvenlik paketi, uygulamaların işletim sisteminin bozulma riski olmadan bağımsız bir ortamda çalışmasına izin veren ücretsiz sanal alan özelliği ile doludur.

Sandbox’taki programları sistem bağlamsal menüsünden veya Sandbox arayüzünde bulunan belirli bir programı çalıştırmak için bir uygulama seçerek kolayca çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, sanal alanı kullanarak uygulamaları sanal alanda çalıştırmak için işaretleyebilir ve kapanma sırasında tüm ayarları temizleyebilirsiniz.

Ayrıca, yazılım Wi-Fi ağını güvenlik hataları için kontrol eder, hızlı tarama, tam tarama veya özel tarama kullanarak sistemi ve seçilen yerleri hızlı bir şekilde taramanıza olanak sağlar. Platform, bilgisayarınızı hızlandırmaktan sorumlu özellikler sunar.

Speedup’ta, sistemde çalışan programlar ve hizmetler için önerilen ayarları bulabiliriz. Bu modül yardımıyla, sistem kaynaklarını hızlı bir şekilde boşaltabilir ve sistemin verimliliğini artırabilirsiniz. Veritabanı Hızlandırması 52.000’den fazla uygulamayı tanır.

Araç Kutusu menüsünden kayıt defteri temizleyici, güvenlik duvarı, sanal alan, ransomware şifre çözme araçları, sistem yedekleme temizleyici, oyun güçlendirici, tarayıcı koruması, anında kurulum, düzeltme eki veya 360 belge koruyucusu gibi modüllere erişebilirsiniz. 360 Total Security indirme, Windows 32 ve 64 bit sürümü için kullanılabilir.

360 Total Security güvenli midir?

360 Total Security, ek özelliklere sahip% 100 güvenli bir antivirüs çözümüdür. İsteğe bağlı olduklarından gereksiz bileşenleri takmayacaksınız. İndirmeye başlayabilir ve virüsten koruma yazılımını tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Tam Kontrol seçeneği, kullanıcıların bilgisayar güvenliği ve performans sorunlarını tek bir tıkla hızlı bir şekilde çözmelerini sağlar. Kötü amaçlı yazılımları tespit etmek, kayıt defterini temizlemek, sistem çöplüğünü kaldırmak, önyükleme hızı optimizasyonlarını yapmak, sistem performansını artırmak, sistemi onarmak ve güvenlik açığını gidermek için bu özelliği kullanın.

360 Virüs Taraması

Virüs Taraması, kullanıcıların sistem bileşenlerini, dosyaları veya seçilen klasörü tarayarak kötü amaçlı yazılım tehditlerini bulmasına ve kaldırmasına yardımcı olur. Burada virüsten koruma motorlarını etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilir, karantinaya alınmış dosyaları, Sandbox, güvenlik duvarı veya 360 Ransomware şifre çözme aracını yöneterek binlerce şifre çözme algoritmasını destekleyebilirsiniz.

360 Speedup, bilgisayarınızın performansını ve başlangıç ​​zamanını optimize etmenize yardımcı olabilir. Sadece bir fare tıklaması ile uygulama sistem yapılandırmalarını optimize edecek ve gereksiz başlangıç ​​ve arka plan programlarını devre dışı bırakacaktır.

360 Speedup, başlangıç ​​öğelerini, uygulama hizmetlerini, sistem hizmetlerini, otomatik eklentileri, masaüstü simge önbelleğini, dosya sistemini, ağ performansını, sistem indeksleme hizmetini ve daha fazlasını tarayacak. 360 Speedup’ı kullanarak ayarları kendi tercihlerinize göre manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.

360 Cleanup

360 Cleanup ile kullanılmayan dosyaları temizleyerek disk alanından tasarruf edin ve bilgisayar performansını iyileştirin.

Bu modül, Windows sistem önemsiz dosyalarını, oyun ve uygulama önemsiz dosyalarını, videoları izleyerek ve müzik dinleyerek oluşturulan önemsiz dosyaları, tarayıcıların oluşturduğu önbellek dosyalarını, Windows Modern Uygulama önbellek dosyalarını ve daha fazlasını taramak için araçlar sağlar.

360 Tool Box

Yazılım, yazılımın ne gibi özellikleri kullandığına karar verebileceğiniz modül tabanlı bir araç kutusu sunar.

İPhone veya Android gibi mobil cihazlara dosya göndermenize izin veren AirSendit’e erişiminiz vardır, Game Booster, öğle yemeğinde otomatik olarak oyun performansını artıracak, Tarayıcı Koruması, yetkisiz yazılımın tarayıcı ana sayfasını veya arama motorunu değiştirmesini önler, Patch Up tüm sistem güncellemelerini yükler, Kayıt Defteri Temizleyici kayıt defteri yığınlarını temizler, Sistem Yedekleme Temizleyici boş alanı vb. Eski haline getirmek için eski yedeklemeleri siler.

360 Total Security Premium

360 Total Security Premium, dağınık masaüstünü tek bir tıklamayla toparlayıp temiz tutmak için gelişmiş bir masaüstü yardımcısı olan Desktop Organizer, ek bir masaüstü yardımcısı olan Desktop Organizer gibi ek özelliklerle donatılmış bu harika antivirüs çözümünün ücretli bir sürümüdür (yaklaşık 19 USD). , Privacy Cleaner, tarayıcı geçmişi, program etkinlikleri, sistem çalıştırma geçmişi, bant genişliğini izleyen güvenlik duvarı ve tüm Windows sürücülerini güncel tutmayı kolaylaştıran Sürücü Güncelleyici dahil izlerinizi tamamen kaldırır, Disk Analyzer, ne sürdüğünü izlemenize yardımcı olur Bir bakışta sistem disk alanı. 360 Total Security Premium ayrıca temaları desteklemektedir.

360 Sandbox Nasıl Kullanılır?

360 Sandbox sistemin içerdiği menüden çalıştırılabilir. Bağımsız bir ortamda farenin sağ tuşu ile çalıştırmak istediğiniz bir uygulamayı tıklamanız ve 360 ​​Sandbox’ta Çalıştır seçeneklerinden birini seçin. Bu özelliğe uygulama arayüzünden de erişebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir